Barevné tkaniny kornout pro chlapce a dívky

Kornout s ABC - hodí pro holky i pro kluky. Ukážeme vám, jak k řemeslu materiální kornout. Šicí dovednosti, které ji nepotřebují.

Materiál pro tkaniny kornout

Tkanina kornout s ABC

© 2015 Cristophorus Publishing

• kornout prázdný, 70 cm
• látka žluté, 50 x 65 cm
• květinový tkanina, 50 x 60 cm
• pruhované tkaniny, 45 x 70 cm
• stuha „květiny“ v růžovém
• fusible web, 8 x 40 cm
• horké lepidlo
• textilie lepidlo
• šablona pro víkem a nápisem

Zde je návod: Návod

➤ Vytiskněte šablony ve formátu DIN A4. Ujistěte se, že tiskárna není zmenšit šablony omylem. Řez list pro polymerního povlaku se skládá z osmi výtisků. Ty jsou podle toho očíslovány. Přidat všechny položky k velkému řezu listu a převede do tkaniny.

řez ➤ květinový materiál pro pytle podle šablony A (horní části až tečkovaná čára), čímž se přidá 1 cm pro obálky na horním okraji. Pro pytle top snížit pruhované tkaniny s zikzak po předložení C, řádka a. Pouze velká tkanina prázdný, pak držet polotovar za tip na pamlsky, skládání horní hranu dovnitř přidávání a opravit.

➤ Pro objímky pruhované tkaniny řez proužek 17 x 70 cm, podélně dvojitý-lay a curling dlouhou břity s Kräuselfaden do 62 cm. připevnění pásu do vnitřního vaku okraje s horkým lepidlem a Evertem směrem ven. Žlutá pouzdro (40 x 65 cm), v tomto prostoru hladce. Chcete-li to provést, použijte horké lepidlo.

železo ➤ tavitelnou tkaninu o vhodné velikosti kusu žluté látky, která pomáhá 6 převedena zpět na webu a vystřihnout. pak místo písmen v kornoutu a upevněte ji s textilním lepidlem.

➤ Pod kornout se malé dárky vyplnit strukturu manžety 15 cm zase dovnitř a vážou se na zipu.

Náš tip: Chcete-li nachbasteln na kornet pro chlapce, pak nastavte výběr barvy materiálů způsobem. Konstrukce kostky cukru je tak neutrální, že to může dobře přizpůsobují přáním vašeho Childs.


Christopher Vydavatel: kornout děláme i

Od: kornout my sami! Docela jednoduše z papíru & plátno
Marion Dawidowski

Hurá, první školní den je tady! To, co může chybět, protože v žádném případě? Vyboulený, strakatý kornout Samozřejmě. A protože kornout chloubou každé prvňáčků, a zároveň je zde velmi zvláštní musí - nejlépe domácí! Ať už s legrační sova, nebezpečný pirát, mazaným lišky nebo pestře květinovými: Tyto fantazijní zachází z textilu, papíru a cítil každou první srovnávač je jeho nejoblíbenějším předmětem.

48 stran, cca 9,99 eur
>> Více informací a objednávání

© 2015 Christopher Verlag GmbH & Co

 galerie


Hurá, první den ve škole! Co se mohou rodiče dát své prvňáčků na školní tašku, klikněte zde!

 galerie


Götzenu i začátečníci nebude v krátké době malá pokuta sourozenec pytel.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 4 =