Kozoroh, Střelec a rakovina – Co tátové jsou nejlepší?

Děti rozpoznat nejrychleji: "Můj táta je nejlepší!" To je dobrá věc! Ale každý táta přináší další tchána vlastnosti. Mohl by to být hvězda znamení! Který Zodiac co nejlépe tatínky, my ti tady.

Kozoroh, Střelec nebo rakovina - otcové přinášejí nejlepší Papa vlastnosti?

© iStock

Znaky a jejich táta kvality

Horký tip jsou Beran, pušku a rakovinou otcové. Hostující celek s praktickou organizační schopnosti, spolehlivost a empatie. A co ta druhá hvězda podepsat? Všechny z nich jsou obdařeni mnoha skvělým otcem jakostí. Ale vidět na vlastní oči, co Papa potenciál přináší svého partnera:

Vodnář (21.ledna-19.února): Přítel
otcové Aquarius jsou známé pro jejich tvůrčí vzdělávacích metod. Flákat kolem jsou vždy tam, přátelé jsou vždy vítány - a je považován za jimi, výjimka potvrzuje pravidlo. Nudný to dostane se tak táta není zaručena! Nicméně, příliš kamarádsky vzdělání pro maminky může být malý výzva ... Proto je pro ně: The Vodnáři mohou měla a musí tu a tam se zpomalil v jejich elánu.

Ryby (20.února-březen 20): nápadité
Fish-Papas skóre s jejich bujnou fantazii a její lásku k přírodě. Pokud nápady řemesla nebo doprovod na cestu do lesů hledat v mateřské škole: Tito otcové jsou vždy tam šťastný a dojem je s originálními nápady a nadšením.
Nicméně, Papas, kteří se narodili na základě znamení zvěrokruhu Ryby, často úzkosti otce, který také se vyhýbat konfliktům, kde se dá. Pro odpovídající Mamas což není vždy snadné. Ale s mnoha výhodami, rybí-tatínky, aby tento malý nedostatek rychle vynahradil.

Beran (21 března do 20. dubna): Hlavní
Beran lidé jsou dobrodružné otcové - a oni milují dobýt svět se svými dětmi. Strom domy, salto na trampolíně, stany na zahradě - Aries Papas jsou až na jakékoliv dobrodružství. Dokonce i v případě, že matka se zastaví srdce, v případě, že junior je létání s nadšením ve vzduchu a přilepí téměř až ke stropu.
A měla by existovat ještě jedna věc: Beran mají rohy. Který říká, že hodně. Jsou šťastné časy tvrdohlavý, je to také není moc se změní, když se stanou otci. Takže se ujistěte se, že vaše Nejdražší bude trvat na svých vlastních metod vzdělávání, konflikty jsou tam nevyhnutelné. Také na koníčky části "Před dětské dny" bude držet. Máma ho potřebuje, protože někdy "Známí a příbuzní" pískat zpět.

Býk (21.dubna-20.května): Spolehlivý
Bull Papas vzhledem k jejich dobré spolehlivosti. Vaše dítě bude vždy vědět: Otec je pro mě! Sto procent. Žádný problém je příliš profánní to, žádná diskuse příliš namáhavé. To vám také těží: Pokud váš partner cestuje s dětmi, vždy můžete být jisti, že váš partner má vše pod kontrolou. Záviděníhodné je mír, který mu dává jako Papa na den! A další specialita Bull Papas: Jsou upraveně. Ne vždy nutně v domácnosti - ale pokud jde o finance, pojištění a pravidelné U testů: otcové Bull mít vše pod kontrolou.
Malý háček: Nové věci jsou ve srovnání s obdobnými nastavit podezřelé býky. To se také odráží v vyrůstat dětí. Dokud Papa přesvědčen, že junior dobrý kuchař lžíce vývar sám, může trvat dlouhou dobu.

Gemini (21 květen-červen 21): Objevitel
Dvojčata Papas jsou vášnivý průzkumníci a těšíme se na vše, co potomstvo může nový. Nadšení Papa je pro miminka a později i velké děti balzámem pro dětskou jemnou duši a vytváří dobré sebevědomí. Kuriozitou Papa je velké plus v prvních letech, ale později zvědavých otázek na otce lze také snadno nervy. Dvojčata Papa je zodpovědný za čtení a učení: scroll obrázkové knihy, zdravotní matematiky a učit francouzské slovní zásoby, která je jeho profese. Se dvěma otci akce je vždy třeba! Ale pozor, pokud dítě s tátou temperamentu nemůže držet krok ...
Skutečný problém u dvojčat: Rozhodnutí není jejich věc. Montessori školka nebo hlídání dětí? Čokoláda nebo matice dort k narozeninám? Sourozenec ano nebo ne? S dvojitým Papas tam často přichází pouze jednu odpověď: Dobrá otázka, další otázku! Vzhledem k tomu, že je důležité, aby maminka je zdravá protizávaží a rychlé pragmatické rozhodnutí pády.

Cancer (22.června-22.července): The Soulful
Čisté emoce a srdeční rozhodnutí - to jsou rakovina-Papas. Mají pocit, a trpět se svými dětmi a rychle najít dobrou linii, pokud jde o zájmy a potřeby dětí. Vzhledem k tomu, rakovina Papas cítit tolik, cítit, s vědomím, že jsou dobré partnerem, vlastnost, která nepřináší mnoho tatínků, ale je pro děti velmi důležitá. Později v pubertě táta je pak často poradcem a důvěrníkem. Mimochodem, oni zajistí mír a bezpečnost doma.
Odvrácenou stranou mince: tatínky s nádorovým onemocněním jsou někdy hrozné melancholie. S tím, že nebude brzy Large od maličkých, se vyrovnávají není dobré. A to je již začíná, když se dítě stane dítě ...

Leo (23 červenec až srpen 23): Model
otcové lev jít sebevědomě a cílevědomá po celý život - a proto jsou dobrým vzorem pro své děti. Budou motivovat své děti stále zkoušet nové věci. Ať už se jedná o nový sport, setkání se syrskými spolužáky nebo výlet do Ománu - pomáhají vidět svět s otevřenýma očima, aby jejich děti.
Dobrou sebevědomí otců lva má své stinné stránky: S kritika nemohou udělat mnoho. Pro maminky těžkém každodenním životě, protože si jisti, že znají své děti lépe v mnoha situacích.

Panna (24.srpna-23.září): Spolehlivý
Mladí lidé si to velmi dobře - a mladé maminky najít v nich spolehlivé otce znovu: Lahvička je zaručena přivádí ve správnou dobu a při optimální teplotě. A je-li maminka vynesením ráno, že junior nosit tlustou bundu, Papa zadrží, pokud teplota dosáhne hodnoty bazén odpoledne.
Pro zábavu Papas mají mít s pannou vždy! Nesmyslné příběhy, Tickle duely a další inanities - protože děti jsou v dobrých rukou s jejich Panny Papas.

Libra (24.září-23.října): Creative
Váhy jsou kreativní! Z hlediska vrtat a Pöttering mají vždy nápad. Jeden dělá dobré záruky Libra Papa: Ten zajišťuje, že žádný z jeho dětí opomíjen. důležité pro zůstatky otců: harmonický rodinný život a slušný domov. Ale dát hodně úsilí a hodně času.
A protože jsou založeny na rodinný život tak drahá, že riskují, že už nestačí dávat pozor na sebe a udělat více, než je pro ně dobré - Klíčové vyhoření. A Papas s znamení zvěrokruhu přinést rovnováhu i malá chyba s: často nejsou tak asertivní, jak by se v každodenním boji o bedtimes, zákaz čokoládou a přilby povinné.

Štír (24.října-listopad 22): Tvůrce
Scorpions mají velmi jemné tykadla a cítit vždy rychle, jak jen to bude její dítě. Oni jsou zodpovědní v mladé rodině přítulný, mazlení a nošení. V škorpióna otcové mohou vždy spolehnout. A můžete se těšit na nové výzvy v principu. Důvtipný rychle, že mají otřást její život za život dítěte, a jsou rádi, o nových pracovních modelů, které odrážejí domácí kancelář, atd s cílem udržet zadní část její práce pro svého partnera. A otcové Scorpion nemají velkou výhodu: jsou uvolněnější. Téměř vždy.

Střelec (23.listopadu-21.prosince): podnikatelské
Střelec Papas jsou podnikaví, s nimi je stále něco děje. Junior chce pozvat tři mateřské školy přátele, aby zůstali? Jděte do toho! Táta staví někdy stan v zahradě a ohřívá oheň pro francouzský chléb dále. On je inspirovat základem nových věcí - a inspiruje na druhou stranu, jeho děti se svými originálními nápady. Střelec Papas jsou velcí lidé - a velcí otcové. Vzhledem k tomu, že ztělesňují ne nižší než ideály jsou pravdy, spravedlnosti a lidskosti.
Hlavní chyba, nicméně, oni také mají: jsou netrpěliví. Vzhledem k tomu, Mama je v poptávce jako náhradu škody - proto, že děti nemají pojem o čase, nemohou realizovat všechny tipy Papa stejné a nejsou ani zdaleka v pořádku.

Kozoroh (22.prosince-20.ledna): Praktická
Kozorohové jsou odpovědné za praktické věci: Začíná s udělením pračky - a končí zřízení trampolíny. Mezi budují se svými dětmi i soapbox a praxe pro další prezentaci. Další skvělou funkcí: V Beran Papas může spolehnout vždy. A v neposlední řadě: Kozoroh otcové ujistit, že domov pro útulné hnízdo. Abychom to shrnuli: Tyto tátové jsou prostě skvělé. Máte jen jeden malý háček: jsou ambiciózní. Někdy příliš ambiciózní. S tím výsledkem, že se někdy nepodaří vcítit se svým dítětem.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − = 20