familie.de testov: topánky s technológiou GORE-TEX Surround

Pod nadpisom, familie.de skúšky 'považujeme za inovatívne, užitočné a neobvyklé produkty na tému rodiny prostredníctvom svojich krokov. Tentoraz Carl, Matilda a Ida Schuhe s GORE-TEX Surround osvedčená technológia.

S, Air Surround 2. 'Superfit Ida môže tiež otočiť. Foto: Anna-Maria Reiter

Po rodičia obuv pre deti áno skôr dôraz na dobré spracovanie a skutočnosť, že nohy ich detí sú v dobrých rukách a môžu rásť zdravo. Deti nezaujíma. Deti je outfit dôležitý, preto sa Topánky musia vyzerať cool. Táto kombinácia rodičov a detských potrieb a prianí, je, Primigi 'a, Superfit' jasne uspel v topánkach s GORE-TEX technológie Surround robili. Carl (10), Matilda (8) a Ida (4) sú takmer zbláznil radosťou, keď im bolo umožnené, aby jej zavolať fantázie modely a od tej doby prišiel na nohy nič viac. Ja zase som veľmi spokojný, pretože topánky sú veľmi dobre urobené. Oni stále drží, aj keď sú v prevádzke každý deň po dobu týždňov. Okrem toho je priedušný povrch ma presvedčil. Dokonca aj v horúcich dňoch, deti nemajú spotené nohy. A topánky sú priamočiare. Aspoň pre veľké dva, čisto šrafovaním a suchý zips na. Hotovo. To by bolo pre zelené topánky Ida tiež žiaduce, ale šnúrky to vidieť aj krásne. S hrubou podrážkou, môžem nechať deti pobehovať všade bezpečne. Kto chcel ísť do lesa do potoka a vyšplhať tak asi trochu. Vzhľadom k tomu, že nezáleží na tom,, v prípade, že doba bude zbierať vodu. Z ničoho pokračuje v topánke. Faktom je priedušná a nepremokavá.

záver

Som s topánky veľmi šťastný, pretože oni robia nohy z mojich detí rovnako a sú tak robustné, a moje deti sú spokojní, pretože si topánky super cool a Sau pohodlné. Prvýkrát tam bol žiadna diskusia na výber obuvou. To bola tá najlepšia časť príbehu. 'Air surround 2.' Superfit, asi 75 eur na Amazon.de
'Barret' Primigi, od asi 50 eur na Amazon.de


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 55 = 57