גדי, קשת ו סרטן – מה האבות הם הטובים ביותר?

ילדים מכירים אותו הכי מהר: "אבא שלי הוא הכי טוב!" זה דבר טוב! אבל כל אבא מביא אחר-איכויות אביו. יכול להיות סימן הכוכב! איזה גלגל המזלות להפוך את אבות הטובים, נספר לכם כאן.

גדי, מזל קשת או סרטן - אשר אבות להביא את איכויות פאפא הטובות ביותר?

© istock

סימנים ואיכויות האבא שלהם

טיפ חם הוא גדי, אבות רובה והסרטן. הציון עם כישורי ארגון מעשי, אמינות אמפתיה. ומה עם כוכב אחר לחתום? כולם התברכו אב-איכויות נהדרות רבות. אבל תראה בעצמך מה פוטנציאל פאפא מביא זוג:

דלי (ינואר 19 21 פברואר): החבר
אבות דליים ידועים שיטות חינוך יצירתי שלהם. השתובבו הם תמיד שם, חברים תמיד מתקבלים בברכה - ונחשב על ידם, למעט המעיד על הכלל. משעמם זה נעשה עם אבא כזה לא מובטח! עם זאת, חינוך החברית מדי עבור אמהות יכול להיות אתגר קטן ... לכן, עבור כולם: מזל הדלי יכול, צריך וחייב פעם להיות האטה בהתלהבות ובמרץ שלהם.

מזל דגים (פברואר 20-במרץ 20): הדמיון
דג-אבות לקלוע עם הדמיון התוסס שלהם אהבתה לטבע. אם רעיונות מלאכה או ליווי לנסיעה אל היערות הם ביקשו בגן: אבות אלו הם תמיד שמחים שיש להרשים אותם עם רעיונות מקוריים ההתלהבות הרבה.
עם זאת, אבות, אשר נולדים תחת גלגל המזלות לחתום מזל דגים, לעתים קרובות אבות חרדים שגם נרתעים קונפליקטים, בכל המקום שהם יכולים. עבור Mamas המתאים וזה לא תמיד קל. אבל עם יתרונות רבים שלה, את האבות דגים להפוך חיסרון קטן זה מורכב המקום במהירות.

טלה (21 במרץ כדי 20 באפריל): הרבנות
גברי טלה הם אבות הרפתקנים - והם אוהבים לכבוש את העולם עם ילדיהם. בתי עץ, סלטה על טרמפולינה, אוהלים בגן - Papas טלה הם למעלה מכל הרפתקה. גם אם אמא עוצרת את הלב, אם זוטר טס עם כל ההתלהבות באוויר מקלות כמעט עד התקרה.
והיו אמור להיות עוד דבר אחד: יש טלה קרן. זה אומר הרבה. הם שמחים פעמים עקשניות, זה גם לא הרבה ישתנה כאשר הם הופכים אבות. אז לוודא בעצמו כי היקר שלך יתעקש על שיטות משלה חינוך, קונפליקטים הם בלתי נמנעים שלא. כמו כן על התחביבים של "לפני הימים של הילדים" הוא ישמור. אמא זקוקה לו כי לפעמים "קְרוֹבִים וְיָדִידִים" לשרוק בחזרה.

מזל שור (אפריל 21-20 במאי): אמין
בול אבות בשל האמינות הטובה שלהם. הילד שלך תמיד ידע: האב הוא שם בשבילי! מאה אחוז. אין בעיה מדי לחול בו, שום דיון מאומץ מדי. זה גם מועיל לך: אם השותף שלך הוא מטייל עם הילדים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח תמיד שבן זוגכם הכל תחת שליטה. מעורר קנאה היא השלום שהוא מעמיד כמו פאפא עד היום! מומחיות אחרת של בול אבות: הם מסודרים. לא תמיד בהכרח במשק הבית - אך ככל האוצר, ביטוח U-בדיקות רגילות: יש אבות בול הכל תחת שליטה.
חסרון קטן: דברים חדשים לעומת אוהבים להגדיר שוורים חשודים. הדבר בא לידי ביטוי גם התבגרות של ילדים. עד פאפא משוכנע כי טבח הטוב הזוטר יכול בכפית מרק לבד, יכול לקחת זמן רב.

תאומים (21 במאי 21-יוני): מגלהו
פאפאס תאומים הם חוקרים נלהבים ומצפה כל שהצאצאים יכולים חדשים. ההתלהבות של פאפא לתינוקות ובהמשך גם לילדים גדולים מזור לנשמה העדינה של הילדים ועושה עבור ביטחון עצמי טוב. הסקרנות של פאפא היא יתרון גדול בשנים הראשונות, אך בהמשך לשאלות הסקרניות האב יכול גם בקלות עצבים. התאומים פאפא אחראי קריאה ולמידה: ספר התמונה הגלילה, מתמטיקה תרגול וללמוד אוצר מילים בצרפתית, כי היא המקצוע שלו. עם אבות תאום פעולה הוא תמיד חובה! אבל תיזהר אם התינוק עם הטמפרמנט של האבא לא יכול לשמור על קשר ...
בעיה אמיתית תאומים: החלטות אינן הדבר שלהם. משתלה או מטפלת מונטסורי? שוקולד או אגוזים עוגה ליום ההולדת שלך? אח כן או לא? עם תאום Papas יש לעתים קרובות מגיע רק תשובה אחת: שאלה טובה, השאלה הבאה! מאז חשוב כי אמא היא משקל נגד בריאה ומהירה, החלטות פרגמטיות נופלת.

סרטן (יוני 22-ביולי 22): The נשמה
החלטות רגש ולב טהורות - אלה הם סרטן-אבות. הם מרגישים וסובלים עם ילדיהם ובמהירות למצוא קו טוב כשמדובר חששות וצרכים של ילדים. בגלל סרטן אבות להרגיש כל כך הרבה, להרגיש, לדעת שהם שיח טוב, מאפיין זה אינו מביא הרבה אבות, אך חשוב מאוד לילדים. בהמשך התבגרות האבא אז לעתים קרובות יועץ ואיש סודו. אגב, הם להבטיח שלום וביטחון בבית.
הצד השני של המטבע: אבות סרטן הם לפעמים נורא מלנכולי. עם העובדה לא בקרוב גדול מן קטן, הם מתמודדים לא טובים. וזה כבר מתחיל כאשר התינוק הופך תינוק ...

ליאו (יולי 23-אוגוסט 23): המודל
אבות אריות ללכת בטוחים ודעתנים דרך חיים - ולכן הם מודל לחיקוי טוב לילדים שלהם. הם יניעו את ילדיהם תמיד לנסות דברים חדשים. בין אם מדובר בספורט חדש, פגישה עם חברים לכיתה הסורי או טיול עומאן - הם עוזרים לראות את העולם בעיניים פקוחות אל ילדיהם.
הביטחון העצמי הטוב של אבות ארייה יש גם חסרונות: עם ביקורת שהם לא יכולים לעשות הרבה. עבור אמהות חיי היומיום הקשים, כי הם בטוח יודעים את ילדיהם טובים יותר במצבים רבים.

מזל בתולה (אוגוסט 24-בספטמבר 23): אמין
גברים צעירים לקחת את זה היטב - ואת האמא הצעירה למצוא בם אב אמין שוב: הבקבוקון מובטח fed בזמן הנכון ואת בטמפרטורה האופטימלית. ואם אמא בקשירת הבוקר כי זוטר ללבוש את מעיל עבה, את פאפא מחזיקה את אם הטמפרטורה מגיעה הצהריים ערכים הבריכה.
בשביל כיף אבות הם להיות עם הבתולה תמיד! סיפורי שטויות, קרבות ולצליל הבלים אחרים - כי ילדים נמצאים בידות טובות עם האבות הבתולים שלהם.

ליברה (ספטמבר 24-באוקטובר 23): The Creative
מאזניים הם יצירתיים! במונחים של התעסקות ו פִּיק תמיד יש להם רעיון. אחת עושה ערבויות טובות של ליברה פאפא: הוא מוודא שאף אחד מילדיו מוזנחים. חשוב אבות יתרות: חיי משפחה הרמוניים בית הגון. אבל הם משקיעים הרבה מאמץ והרבה זמן.
ומכיוון שהם מבוססים על חיי המשפחה כל כך יקרים, הם מסתכנים כבר לא מספיק כדי לשים לב לעצמך לעשות יותר טוב בשבילם - שחיקה מילות. והאבות עם מזלות להביא איזון אפילו פגם קטן עם: לעתים קרובות הם אינם אסרטיביים כמו שהם יהיו במאבק יומיומי על שעות שינה, איסור שוקולד חובת קסדה.

עקרב (אוקטובר 22 24-נובמבר): יצרנית
הסקורפיונס יש עדינים מאוד מחושים ולהרגיש תמיד מהר, תוך שהיא מקבלת את הילד שלה. הם אחראים במשפחה צעירה עבור ולהתמזמז, ליטופים מסתובב. בסקורפיון אבות תמיד יכולים לסמוך. ואתה יכול מצפה אתגרים חדשים באופן עקרוני. מנוסה מהר כי הם צריכים לנער את החייה בחייו של ילד שמח על דגמי פעולה חדשים כדי לשקף את המשרד הביתי, וכו 'על מנת לשמור על הגב של עבודתה הלבנה זוגה. ואבות עקרבים אין יתרון גדול: הם רגועים. כמעט תמיד.

מזל קשת (נובמבר 23-בדצמבר 21): בעל היוזמה
פאפאס הקשת הם בעלי יוזמה, איתם הוא תמיד משהו קורה. ג'וניור רוצה להזמין שלושה חברים מהגן להישאר? קדימה! אבא בונה פעם באוהל בגן מחמם את האש עבור לחם צרף על. הוא לעורר יסוד לדברים חדשים - ומשרה לכיוון השני ילדיו עם הרעיונות המקוריים שלו. פאפאס קשת הם אנשים נהדרים - ואת אבות נהדרים. משום שהם מגלמים לא נמוכים יותר אידאלים כמו אמת, צדק ואנושיות.
פגם מהותי, אולם, יש להם גם: הם חסרי סבלנות. מאז אמא היא ביקוש כפיצוי - בגלל שלילדים אין תחושה של זמן, הם לא יכולים ליישם את כל פאפא הטיפים זהים ונמצאים רחוקים מלהיות בסדר.

גדי (דצמבר 22-בינואר 20): את המעשים
בני מזל גדי אחראי דברים מעשיים: זה מתחיל עם מתן מכונת הכביסה - ולסיים עם הקמת הטרמפולינה. בין לבין הם בונים עם הילדים שלהם אפילו סבוניה ותרגול עבור המצגת הבאה. עוד תכונה נהדרת: גדי פאפאס יכול לסמוך תמיד. ואחרון אחרון חביב: אבות גדי לוודא כי בית קן חמים. לסיכום: אבות אלו הם פשוט נהדרים. אתה צריך רק לתפוס אחד קטן: הם שאפתניים. לפעמים יתר שאפתן. עם התוצאה כי הם לפעמים לא מצליחים להזדהות עם ילדם.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =